About Us

O Ksppolonia

Przede wszystkim zapraszamy do Ksppolonia na wszystko co związane z dieta i fitnessem!

Głównym powodem, dla którego stworzyliśmy Ksppolonia jest dzielenie się naszą wiedzą na różne tematy w środowisku fitness. Tematy te obejmują artykuły na temat diety, fitness, odchudzania, produktów dla mężczyzn oraz ćwiczeń dla zdrowego stylu życia.

Dla nas bardzo ważne jest, aby edukować i informować naszych zwolenników i rozpowszechniać naszą wiedzę. Istnieje wiele niedokładnych informacji, jeśli chodzi o zdrowie i branżę fitness.

Jesteśmy tu po to, aby dostarczyć Państwu bezstronne recenzje produktów, przewodniki i informacje ogólne.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące niektórych tematów, prosimy o przesłanie nam wiadomości, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Mamy nadzieję, że nasze artykuły mogą pomóc podczas podróży i badań. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, sugestie lub pytania, prosimy o kontakt z nami.

 

Daria KotekDaria Kotek

Absolwentka dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Warszawie. Oprócz nauki zdobywam wiedzę podczas licznych konferencji. Interesuje mnie edukacja związana z dietetyką, odchudzanie a także zaangażowany jest w nią znakomity copywriter.

Łączę biznes z przyjemnością pisząc artykuły i teksty na Dietetycy, gdzie jestem redaktorem działu Wiadomości Naukowych.

 

 

Agnieszka Ciepłowska

Agnieszka Ciepłowska

Z wykształcenia jestem technikiem farmaceutycznym, specjalistą ds. dietetyki oraz technikiem administracji (podczas mojej nauki w Centrum Edukacyjnym NOVA w Olsztynie). Posiadam także certyfikaty ukończenia kursów i szkoleń z zakresu: dietoterapii, bezpieczeństwa żywności, dieta coachingu, psychodietetyki, treningu personalnego.

 

 

Małgorzata NieżychowskaPaulina Chrzan

Absolwentka dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Warszawie. Dietetyk w Klinice Pro Life w Poznaniu. Specjalizuje się w żywieniu i pielęgnacji skóry dla kobiet w młodości. Szczególnie interesują ją sporty zespołowe i gotowanie, których efekty publikuje na własnym blogu.

 

Rafał ZembrowskiRafał Zembrowski

Konsultant w Herbalife Nutrition, ekspert w dziedzinie męskiej wydajności i regeneracji, wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także trener sportowy i piłkarski zajmujący się fitnessem i kontuzjami.